VEKİL VE BAŞKANLARDAN SİLOPİ’DE TAZİYE ZİYARETLERİ

Ak Parti Şırnak Milletvekili Rızgin Birlik belediye başkanları ile birlikte Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden ailelerin yakınlarına taziye ziyaretinde bulundu. Ak Parti Şırnak Milletvekili Rızgin Birlik, Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Av. Rana Tellioğlu, Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar ve beraberindeki heyet ile birlikte Silopi’de vefat eden ve Kahramanmaraş merkezli […]

VEKİL VE BAŞKANLARDAN SİLOPİ’DE TAZİYE ZİYARETLERİ
VEKİL VE BAŞKANLARDAN SİLOPİ’DE TAZİYE ZİYARETLERİ
Haber Merkezi
  • Yayınlanma1 Mart 2023 15:05

Ak Parti Şırnak Milletvekili Rızgin Birlik belediye başkanları ile birlikte Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden ailelerin yakınlarına taziye ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Şırnak Milletvekili Rızgin Birlik, Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Av. Rana Tellioğlu, Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar ve beraberindeki heyet ile birlikte Silopi’de vefat eden ve Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden ailelerin yakınlarına taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Vekil Rızgin Birlik acılı ve kederli ailelere başsağlığı diledi. Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Av. Rana Tellioğlu’da başsağlığı dileyerek, acılarına ortak olduklarını söyledi.

Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, “Rabbim deprem şehitlerimize rahmet eylesin. Kederli ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum” dedi.

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar da “vefat eden merhumlara Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum.”dedi.