Reklam

Başkan Tatar’dan Bayram Mesajı

Türkiye Kamu Sen Şırnak İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Şırnak Şube başkanı Turgut Tatar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Toplumsal birlikteliğin daha derinden yaşandığı, ortak değerlerin hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu milletçe yaşadıklarını vurgulayan Tatar, şunları aktardı : “Dini bayramlar, insanların kırgınlık ve dargınlıklardan arınarak sevgi, saygı ve hoşgörü duyguları içerisinde […]

Başkan Tatar’dan Bayram Mesajı
Başkan Tatar’dan Bayram Mesajı
Haber Merkezi
  • 2 Ağustos 2020 14:25

Türkiye Kamu Sen Şırnak İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Şırnak Şube başkanı Turgut Tatar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Toplumsal birlikteliğin daha derinden yaşandığı, ortak değerlerin hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu milletçe yaşadıklarını vurgulayan Tatar, şunları aktardı :

“Dini bayramlar, insanların kırgınlık ve dargınlıklardan arınarak sevgi, saygı ve hoşgörü duyguları içerisinde kucaklaşmalarına imkan sağlayan müstesna günleri ifade eder. Bu günlerde, bayramın manasına uygun bir biçimde davranmalı, ayrılıkları aşarak birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Başta Şırnak’lı hemşehrilerim olmak üzere milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyorum.”

windows 10 enterprise lisans satın al