Görümlü belde belediye başkanı Şükrü Bakış’tan İsrail’e kınama

Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış Filistin topraklarını işgal eden ve sivil katliamlarını sürdüren İsrail’e tepki açıklamasında bulundu. Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış açıklamasında, “Zulme karşı yükselen, yükseldikçe arşa değen, değdikçe zalimleri deviren Hakk’ın, hakikatin ve hidayetin onuruyla Görümlü Belde Belediye Başkanı olarak ve tüm halkım ile işgalci terörist İsrail’in karşısındayız. İman dolu gönüllerimizle günahkârlara aşılmaz […]

Görümlü belde belediye başkanı Şükrü Bakış’tan İsrail’e kınama
Görümlü belde belediye başkanı Şükrü Bakış’tan İsrail’e kınama
Haber Merkezi
  • Yayınlanma4 Haziran 2024 07:34

Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış Filistin topraklarını işgal eden ve sivil katliamlarını sürdüren İsrail’e tepki açıklamasında bulundu.

Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış açıklamasında, “Zulme karşı yükselen, yükseldikçe arşa değen, değdikçe zalimleri deviren Hakk’ın, hakikatin ve hidayetin onuruyla Görümlü Belde Belediye Başkanı olarak ve tüm halkım ile işgalci terörist İsrail’in karşısındayız. İman dolu gönüllerimizle günahkârlara aşılmaz duvarlar ördük. Gazze’deki masumlar için ayaktayız. Beytüllahim’deki garibanlar için arayıştayız. Ramallah’taki mazlumlar, Nablus’taki mağdurlar, El Halil ve Eriha’daki mahzunlar için Allah aşkına kıyamdayız. Türk ve İslam yurtlarının feryadından dolayı yaslıyız. Kerkük’ten Kudüs’e, Telafer’den Kıbrıs’a, Kaşgar’dan Karabağ’a yaşanan her acının, yapılan her saldırının, kurulan her tuzağın hem hasmı, hem de karşısındaki haysiyet kalesiyiz.

Yüce Allah’ın İbrahim suresi 42. Ayeti’nde de söylediği gibi: Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak, Allah onları (cezalandırmayı) korkudan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor” ifadelerini kullanarak Filistin’in yanında yer aldığını ve İsrail’i kınadığını söyledi.