Görümlü Belediyesinden LGS’ye giren öğrencilere ücretsiz servis

Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış Liselere Geçiş Sistemi (LGS)’ye giren öğrencilere ücretsiz servis ve yemek ikramında bulundu. 02 Haziran’da yapılan LGS sınavında öğrencilerin yanında yer alan Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış beldede sınava girecek öğrenciler servis görevlendirdi. Başkan Bakış, “Evlatlarımız uzun zamandır emek harcayıp, çalıştıkları önemli bir sınava girdiler. 8 yıl süren zorlu bir eğitim-öğretim […]

Görümlü Belediyesinden LGS’ye giren öğrencilere ücretsiz servis
Görümlü Belediyesinden LGS’ye giren öğrencilere ücretsiz servis
Haber Merkezi
  • Yayınlanma3 Haziran 2024 07:29
  • Güncelleme4 Haziran 2024 07:31

Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış Liselere Geçiş Sistemi (LGS)’ye giren öğrencilere ücretsiz servis ve yemek ikramında bulundu.

02 Haziran’da yapılan LGS sınavında öğrencilerin yanında yer alan Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış beldede sınava girecek öğrenciler servis görevlendirdi. Başkan Bakış, “Evlatlarımız uzun zamandır emek harcayıp, çalıştıkları önemli bir sınava girdiler. 8 yıl süren zorlu bir eğitim-öğretim sürecinin ardından hayal ettikleri geleceğe ulaşmanın ilk adımı olan bu sınav çocuklarımızın geleceği açısından çok önemlidir. Bu günde evlatlarımızın yanında olduğumuzu söylüyor ve her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için Belediye başkanı olarak buradayım. Sınava gitme ulaşımını üstlendik. Her bir evladımızı alıp kendi okullarına bıraktık” dedi.

Başkan Bakış ayrıca sınavın geleceğin temellerini atmada önemli bir adım olduğunu vurguladı.