Silopi Kaymakamı Kuruca’dan kan bağışı

Şırnak’ın Silopi ilçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca 18’inci kez kan bağışında bulundu. SİLOPİ GAZETESİ – Kızılay’ın kan bağış Tır’ını ziyaret eden Silopi Kaymakamı Can Kazım Kuruca kapı girişinde karşılaştığı çocuklarla sohbet edip şeker ikram etti. Daha sonra araçta yapılan testlerden sonra 18. kez kan bağışında bulunan Kaymakam Kuruca, “bizler Silopi halkı olarak diyoruz ki Türk […]

Silopi Kaymakamı Kuruca’dan kan bağışı
Silopi Kaymakamı Kuruca’dan kan bağışı
Haber Merkezi
  • Yayınlanma23 Temmuz 2020 12:52

Şırnak’ın Silopi ilçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca 18’inci kez kan bağışında bulundu.

SİLOPİ GAZETESİ – Kızılay’ın kan bağış Tır’ını ziyaret eden Silopi Kaymakamı Can Kazım Kuruca kapı girişinde karşılaştığı çocuklarla sohbet edip şeker ikram etti.

Daha sonra araçta yapılan testlerden sonra 18. kez kan bağışında bulunan Kaymakam Kuruca, “bizler Silopi halkı olarak diyoruz ki Türk Kızılayı dünyanın neresinde ihtiyaç sahibi insanlar varsa neresinde bir mazlum varsa onun yanında oluyor. Dünyanın her yerine Türk’ün yarım elini ulaştırıyor. Bizde Silopi halkı olarak Kızılay’ın yanında olduğunu göstermek istedik. Kızılay’ımıza teşekkür ederiz” dedi.

Kızılaya verdiği destekten ötürü Kaymakam Can Kazım Kuruca’ya plaket takdimi yapılırken 2 kişiye de bronz madalya verildi.