Silopi’de Hayırverser İş İnsanı Erhan Çevik’e Plaket Verildi

Şırnak’ın Silopi ilçesinde Milli Eğitim Müdürü Murat Bilen eğitim öğretime yaptığı katkılardan dolayı iş insanı Erhan Çevik’e plaket verdi. Silopi’de köy okullarına kütüphane kuran, öğrencilere ve okullara destekte bulunan Hayırsever İş insanı Erhan Çevik’e teşekkür eden Silopi ilçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bilen, eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ederek plaket verdi. Bilen, “İnsanlar her şeye […]

Silopi’de Hayırverser İş İnsanı Erhan Çevik’e Plaket Verildi
Silopi’de Hayırverser İş İnsanı Erhan Çevik’e Plaket Verildi
Haber Merkezi
  • Yayınlanma6 Mart 2024 13:34
  • Güncelleme15 Nisan 2024 08:53

Şırnak’ın Silopi ilçesinde Milli Eğitim Müdürü Murat Bilen eğitim öğretime yaptığı katkılardan dolayı iş insanı Erhan Çevik’e plaket verdi.

Silopi’de köy okullarına kütüphane kuran, öğrencilere ve okullara destekte bulunan Hayırsever İş insanı Erhan Çevik’e teşekkür eden Silopi ilçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bilen, eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ederek plaket verdi. Bilen, “İnsanlar her şeye sahip olabilirler. Ancak önemli olan insanların öldükten sonra isimlerinin yaşamasıdır. Topluma bırakılacak en önemli eserler okullardır. Gerek öğrencilerimize gerekse de eğitim kurumlarımıza yaptıkları destekler bu noktada çok anlamlıdır” dedi.

Eğitim-öğretimin herkesçe desteklenmesi gerektiğini söyleyen Hayırsever İş insanı Erhan Çevik, “bu noktada üzerimize düşen ne varsa yapıyoruz. Çocuklarımızın eğitimlerine katkı sunarak geleceklerine ışık olmaya çalışıyoruz. Bu mutluluk bize yeter” şeklinde konuştu.