Silopi’de ilkokul öğrencilerine uygulamalı trafik eğitimi

Silopi ilçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğince ilkokul öğrencilerine trafik kuralları uygulamalı olarak anlatıldı. Trafik Eğitmeni Okan Köle’nin gerçekleştirdiği eğitimde trafik kurallarına uyma, emniyet kemeri takma kuralları uygulamalı olarak gösterildi. Batıda yapılan trafik etkinliklerinin aynı kalitede yaptıklarını ve yıl boyunca bu eğitimlerin devam edeceğini açıklayan Köle, “Bu etkinlikler sayesinde çocuklarımızın trafik bilincini […]

Silopi’de ilkokul öğrencilerine uygulamalı trafik eğitimi
Silopi’de ilkokul öğrencilerine uygulamalı trafik eğitimi
Haber Merkezi
  • Yayınlanma15 Mart 2021 21:28
  • Güncelleme15 Mart 2021 21:39

Silopi ilçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğince ilkokul öğrencilerine trafik kuralları uygulamalı olarak anlatıldı.

Trafik Eğitmeni Okan Köle’nin gerçekleştirdiği eğitimde trafik kurallarına uyma, emniyet kemeri takma kuralları uygulamalı olarak gösterildi. Batıda yapılan trafik etkinliklerinin aynı kalitede yaptıklarını ve yıl boyunca bu eğitimlerin devam edeceğini açıklayan Köle, “Bu etkinlikler sayesinde çocuklarımızın trafik bilincini en üst noktaya çekmeyi amaçlıyoruz. Burada çocuklarımıza çizgi film izleterek önemli bilgiler verdik. Görmüş olduğunuz sunum halısında çocukları da oynatarak uygulamalı olarak etkili ve kalıcı eğitim vermeye çalıştık” şeklinde konuştu.