Reklam

Silopi’de şehit yakınları ve gazilere gıda kolisi

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Şırnak Şubesi tarafından Şırnak’ın Silopi ilçesinde 25 şehit yakını ve gaziye gıda kolisi verildi. SİLOPİ GAZETESİ – Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Şırnak Şubesi’nce Silopi ilçe merkezi, belde ve köylerdeki şehit ve gazi yakınlarına Ramazan kolisi dağıtıldı. Gıda kolileri iftar sonrası adreslere teslim edildi. Kolileri dağıtan Türkiye Gaziler […]

Silopi’de şehit yakınları ve gazilere gıda kolisi
Silopi’de şehit yakınları ve gazilere gıda kolisi
Haber Merkezi
  • 14 Mayıs 2020 11:00

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Şırnak Şubesi tarafından Şırnak’ın Silopi ilçesinde 25 şehit yakını ve gaziye gıda kolisi verildi.

SİLOPİ GAZETESİ – Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Şırnak Şubesi’nce Silopi ilçe merkezi, belde ve köylerdeki şehit ve gazi yakınlarına Ramazan kolisi dağıtıldı. Gıda kolileri iftar sonrası adreslere teslim edildi. Kolileri dağıtan Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Şırnak Şube Başkanı Hacı Erkan, “Şehit yakınları ve gazilerimizin evlerine misafir oluyoruz. Onlara hazırladığımız gıda kolilerini bırakıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize de minnettarlığımızı sunuyorum” dedi.