ŞIRNAK’TA YEŞİLAY CEMİYETİ BAŞKANI ÇAĞIN GÜVEN TAZELEDİ

Şırnak’ta Yeşilay Cemiyeti’nin 4’üncü olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Bağımlılıklarla mücadele platformu olan Yeşilay’ın mevcut başkanı Mahsun Çağın, tek aday olarak girdiği seçimde güven tazeledi. Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda yapılan genel kurula, Yeşilay Cemiyeti üyeleri, kurum amirleri, ilçe temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda Yeşilay gönüllüsü katıldı. Genel kurul, saygı duruşu ve […]

ŞIRNAK’TA YEŞİLAY CEMİYETİ BAŞKANI ÇAĞIN GÜVEN TAZELEDİ
ŞIRNAK’TA YEŞİLAY CEMİYETİ BAŞKANI ÇAĞIN GÜVEN TAZELEDİ
Haber Merkezi
  • Yayınlanma22 Ocak 2024 19:02

Şırnak’ta Yeşilay Cemiyeti’nin 4’üncü olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Bağımlılıklarla mücadele platformu olan Yeşilay’ın mevcut başkanı Mahsun Çağın, tek aday olarak girdiği seçimde güven tazeledi.

Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda yapılan genel kurula, Yeşilay Cemiyeti üyeleri, kurum amirleri, ilçe temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda Yeşilay gönüllüsü katıldı. Genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Güneydoğu Yeşilay Koordinatörü’nün de hazır bulunduğu genel kurulda, Yeşilay’ın bağımlılıklarla mücadelesi hakkında bilgiler verildi. Yeşilay Cemiyeti Başkanı Mahsun Çağın, yaptığı konuşmada, bir dönemi geride bıraktıklarını ve yeni dönemde de azimle çalışacaklarını söyledi.

Güven tazeleyen Başkan Çağın; “”Bir dönemi geride bıraktık. Rabbime şükürler olsun hem ilimiz hem de ilçelerimizde Yeşilay’ın önemini anlattık ve seminerler başta olmak üzere bütün etkinliklerde bulunduk. formatör arkadaşlarımızla beraber okullarda öğrencilerimize yönelik zararlı alışkanlıklar hakkında bilgiler verdik. Dolu dolu bir dönem oldu. İnşallah bu süreçten sonra tekrar azimle çalışacağız” edi.

Çağın, kendilerine her anlamda destek veren başta Şırnak Valisi olmak üzere, Yeşeren Gençlik Derneği, Geleceğe Işık Saçan Kadın Derneği, Diyarbakır Yeşilay Bölge Koordinatörü, Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürü, Şırnak Belediye Başkanı, Kızılay, Özlem Cizre Nuh firması, belediyeler, kurumlar ve gönüllülere teşekkür etti. Yeni yönetimin il ve ülke için hayırlı olmasını diledi.