ASKON Şırnak Şubesi Açılışı Gerçekleşti

ASKON Şırnak şube açılışı görkemli bir resepsiyon ile gerçekleşti. Şube açılışına üst düzey demokratlar ve milletvekillerin yanı sıra Ak Parti genel merkezden de genel merkez teşkilat başkanı Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın katıldı. Silopi Grand otel de gerçekleşen ASKON Şırnak şube açılışına genel başkan Orhan Aydın, Ak Parti Genel Merkez Teşkilat […]

ASKON Şırnak Şubesi Açılışı Gerçekleşti
ASKON Şırnak Şubesi Açılışı Gerçekleşti
baykal
  • Yayınlanma23 Eylül 2019 06:58
  • Güncelleme2 Aralık 2019 09:49

ASKON Şırnak şube açılışı görkemli bir resepsiyon ile gerçekleşti. Şube açılışına üst düzey demokratlar ve milletvekillerin yanı sıra Ak Parti genel merkezden de genel merkez teşkilat başkanı Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın katıldı.

Silopi Grand otel de gerçekleşen ASKON Şırnak şube açılışına genel başkan Orhan Aydın, Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Bölge Koordinatörleri Abdullah Ağralı,Cemil Yaman, Ak Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik,Silopi Kaymakamı Sezer Işıktaş,  Şırnak Ak Parti Milletvekili Adayı iş insanı Mahmut Ökten, Ak Parti Şırnak İl başkanı İbrahim Halil Erkan, Şırnak Ticaret ve sanayi oda başkanı Osman Geliş,DAİB Şırnak temsilci ve yetkilileri ile MÜSİAD Şırnak başkan ve üyeleri, bölgenin yatırıcımlar, iş insanları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı katılım sağladı.

 

ASKON Şırnak şubesi açılışı gala yemeğinde katılımcılara hitap eden Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Şırnak İlimiz ekonomisine ve kalkınmasına yapacağı çalışmalarla büyük katkılar sunması temennisiyle gerçekleştirdiğimiz ASKON Şırnak şubemiz hayırlı uğurlu olsun. Diyerek açılışı yaptı.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şırnak Şubesi İl Başkanlığı’na yatırımcı-iş insanı Abdurrahman Kesik getirildi.

Şırnak şubesi İl başkanlığına getirilen iş insanı  Abdurrahman Kesik, Bugün yurtiçi ve yurt dışında şube ağları ile 6 binin üzerinde iş insanı, 15 bin üye işletmesi ile yediyüz bin kişiye istihdam sağlayan; Üyeleri vasıtasıyla da 17 milyar dolar ihracat yapan Türkiye’nin en sayılı iş adamları derneğinden biri olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Şırnak Şube başkanlık görevini ifa edecek olmaktan onur ve şeref duyduğumu ifade ederek Şırnak ASKON Şube açılışımızda bizleri yalnız bırakmayarak onurlandıran AK Parti Genel Başkan Yrd. ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı  Erkan Kandemir, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Milletvekillerimiz,Belediye Başkanlarımız ve tüm il protokole katılımlarından dolayı ve ayrıca ASKON ailesine teşekkür ederim. Diyerek başkanlık  görevine başladı.