Başkan Tatar’dan altyapıdaki futbolculara malzeme desteği

Başverimli Belediye başkanı Medeni Tatar belediye bünyesinde yetiştirilen futbolculara malzeme desteğinde bulundu. Seçildiği günden bugüne Başverimli beldesinde birçok başarılı çalışmalara imza atan Başverimli Belediye başkanı Medeni Tatar belediyeye ait altyapıda top koşturan futbolcuları ziyaret etti. Başkan Tatar belediyenin her alanda hizmet verdiğini, sporunda bunlardan biri olunduğu ifade ederek, “çocuklarımız genç ve dinamikler. Onların burada yetiştirilmesi […]

Başkan Tatar’dan altyapıdaki futbolculara malzeme desteği
Başkan Tatar’dan altyapıdaki futbolculara malzeme desteği
Haber Merkezi
  • Yayınlanma13 Aralık 2021 09:55

Başverimli Belediye başkanı Medeni Tatar belediye bünyesinde yetiştirilen futbolculara malzeme desteğinde bulundu.

Seçildiği günden bugüne Başverimli beldesinde birçok başarılı çalışmalara imza atan Başverimli Belediye başkanı Medeni Tatar belediyeye ait altyapıda top koşturan futbolcuları ziyaret etti.

Başkan Tatar belediyenin her alanda hizmet verdiğini, sporunda bunlardan biri olunduğu ifade ederek, “çocuklarımız genç ve dinamikler. Onların burada yetiştirilmesi için imkanlarımızı seferber ediyoruz. Eksik gördüğümüz yerlerde ise destek sunuyoruz. Beldemizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Hizmetlerimiz her alanda olduğu gibi spor alanında en iyi şekilde olacaktır ve olmaya da devam edecektir. Halkımıza hizmet için buradayız” dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Tatar, çocuklara ayakkabı ve forma dağıttı.