Reklam

Başkan Tatar’dan DAİB temsilciliğine ziyaret

31 Mart Seçimlerinde yüksek bir oy oranı ile Başverimli Belde belediye başkanlığına seçilen Medeni TATAR Şırnak’ın Silopi ilçesinde ihracatçılara hizmet vermek amacıyla açılmış olan DAİB temsilciliğini ziyaret ederek işadamları ve bölgenin menfaatine olan bu temsilcilikten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Başverimli Belde belediye başkanı Medeni TATAR Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) Silopi Temsilciliğini ziyaret etti. Ziyarette […]

Başkan Tatar’dan DAİB temsilciliğine ziyaret
Başkan Tatar’dan DAİB temsilciliğine ziyaret
baykal
  • 5 Eylül 2019 10:25
  • 29 Kasım 2021 10:57

31 Mart Seçimlerinde yüksek bir oy oranı ile Başverimli Belde belediye başkanlığına seçilen Medeni TATAR Şırnak’ın Silopi ilçesinde ihracatçılara hizmet vermek amacıyla açılmış olan DAİB temsilciliğini ziyaret ederek işadamları ve bölgenin menfaatine olan bu temsilcilikten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Başverimli Belde belediye başkanı Medeni TATAR Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) Silopi Temsilciliğini ziyaret etti.

Ziyarette başkan TATAR’ı , Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) Silopi Temsilcisi Şebap TAŞKIN karşıladı.Temsilciliğin Silopi’de açılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren TATAR açılan temsilciliğin ihracatçılarımızın sesi olmasını sorun Ve sıkıntıların çözümünde öncü olmasını diliyorum dedi. Ve Silopi temsilciliğine seçilen Şebap Başkan’a görevlerinde başarılar Ve hayırlı olmasını diliyorum. dedi.
DAİB İlçe temsilcisi Şebap TAŞKIN ise;31 Mart seçimlerinde seçildikten sonra adeta ezberleri bozarak gece gündüz demeden beldesine en güzel Hizmetleri yapmak için çalışan bu güzel günde de bizleri ziyaret ederek onurlandıran değerli başkanımız sayın Medeni TATAR’a çok teşekkür eder,görevlerinde daha nice güzel Hizmetleri nasip etmesini diliyorum.