BİK Diyarbakır Şube Müdürü Başeğmez’den Vali Münir Karaloğlu’na ziyaret

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez’i makamında kabul etti. Vali Karaloğlu, Kurumun Diyarbakır ve bağlı 6 ilde yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldı. Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez, Vali Münir Karaloğlu’nu ziyaretinde kurumsal çalışmaları hakkında bilgi arz etti. Başeğmez, Diyarbakır Şube Müdürlüğü olarak, bağlı Mardin, Batman, Siirt, […]

BİK Diyarbakır Şube Müdürü Başeğmez’den Vali Münir Karaloğlu’na ziyaret
BİK Diyarbakır Şube Müdürü Başeğmez’den Vali Münir Karaloğlu’na ziyaret
Haber Merkezi
  • Yayınlanma7 Mayıs 2021 09:24

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez’i makamında kabul etti. Vali Karaloğlu, Kurumun Diyarbakır ve bağlı 6 ilde yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez, Vali Münir Karaloğlu’nu ziyaretinde kurumsal çalışmaları hakkında bilgi arz etti. Başeğmez, Diyarbakır Şube Müdürlüğü olarak, bağlı Mardin, Batman, Siirt, Şırnak, Muş ve Bingöl Şube Müdürlüklerine de hizmet verdiklerini söyledi. İçinden geçtiğimiz pandemi sürecinden basının en az şekilde etkilenmesi için Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğünün aldığı destek kararlarının bölgede memnuniyetle karşılandığı bilgisini Vali Karaloğlu’na veren Başeğmez, bu konuda sektör temsilcilerinden olumlu dönüşler aldıklarını ifade etti.

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu da basının toplumu bilgilendirmede önemli bir görev ve sorumluluğu olduğunu belirterek, Başeğmez’e çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin anısına, Vali Karaloğlu’na Kurum yayınlarından oluşan kitap seti hediye edildi.