Cizreli genç voleybolcuların başarısı

Cizre Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Başarıdan Başarıya Koşuyor Şırnak’ın Cizre İlçe Belediyesi Bayan Voleybol Takımı elde ettiği başarılarla başarıdan başarıya koşuyor. Sportif faaliyetlere ve gençlerin sportif Faaliyetlerde başarılı olmasına büyük bir destek veren Cizre Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, belediye bünyesinde kurulan kadın voleybol takımının elde ettiği başarılardan dolayı büyük bir mutluluk yaşadı. Cizre Belediyesi […]

Cizreli genç voleybolcuların başarısı
Cizreli genç voleybolcuların başarısı
baykal
  • Yayınlanma23 Ocak 2018 11:30
  • Güncelleme2 Aralık 2019 09:54

Cizre Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Başarıdan Başarıya Koşuyor

Şırnak’ın Cizre İlçe Belediyesi Bayan Voleybol Takımı elde ettiği başarılarla başarıdan başarıya koşuyor.

Sportif faaliyetlere ve gençlerin sportif Faaliyetlerde başarılı olmasına büyük bir destek veren Cizre Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan, belediye bünyesinde kurulan kadın voleybol takımının elde ettiği başarılardan dolayı büyük bir mutluluk yaşadı.

Cizre Belediyesi kadın voleybol takımı konuk ettiği Mardin Gençlik Spor kadın Voleybol Takımını Setlerde 3-0 yenerek 3 puanı almayı başardı. Müsabaka sonunda kadın Voleybol Takımı oyuncularını tek tek kutlayan Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan, kalan müsabakalar için sporcularımıza başarılar diledi.