Güçlükonak’lılar tayini çıkan Kaymakamı uzun araç Konvoyu ile Uğurladı

İçişleri Bakanlığı tarafından Şırnak’ın Güçlükonak ilçesine Kaymakam ve Fındıklı belediyesine Kayyum Belediye Başkanı olarak atanan Kaymakam Osman Demir,ilçeden ayrılırken vatandaşlarca uzun araç konvoyu eşliğinde dualarla uğurlandı. Güçlükonak’lı vatandaşlar, Mardin vali yardımcılığına ataması gerçekleşen Kaymakam Demir’i ataması yapılan Mardin il sınırına kadar araç konvoyu ile eşlik ederek uğurladı. Uğurlamaya gelen vatandaşlara tekerlekli sandalyeli engelliler de eşlik […]

Güçlükonak’lılar tayini çıkan Kaymakamı uzun araç Konvoyu ile Uğurladı
Güçlükonak’lılar tayini çıkan Kaymakamı uzun araç Konvoyu ile Uğurladı
baykal
  • Yayınlanma18 Eylül 2018 08:27
  • Güncelleme2 Aralık 2019 09:50

İçişleri Bakanlığı tarafından Şırnak’ın Güçlükonak ilçesine Kaymakam ve Fındıklı belediyesine Kayyum Belediye Başkanı olarak atanan Kaymakam Osman Demir,ilçeden ayrılırken vatandaşlarca uzun araç konvoyu eşliğinde dualarla uğurlandı.

Güçlükonak’lı vatandaşlar, Mardin vali yardımcılığına ataması gerçekleşen Kaymakam Demir’i ataması yapılan Mardin il sınırına kadar araç konvoyu ile eşlik ederek uğurladı. Uğurlamaya gelen vatandaşlara tekerlekli sandalyeli engelliler de eşlik etti.

Yaklaşık 2 yıldır Güçlükonak’ta görev yapan Kaymakam Demir, 01.12.2016 yılında yayınlanan mülki idareler kararnamesi ile Güçlükonak kaymakamlığına, 19.01.2017 yılında Fındık Belediyesine Kayyum Belediye Başkanı olarak görevlendirilmiş olan Kaymakam Demir 17.09.2018 tarihinde yayınlanan mülki idareler kararnamesi ile Mardin Vali Yardımcılığına atanması üzerine Güçlükonak’lı ve Fındık’lı vatandaşlar uzun araç konvoyu eşliğinde Vali yardımcısı olarak atandığı Mardin il sınırına kadar uğurlandı.

Vatandaşların duaları ile uğurlanan Kaymakam Demir; Hakkınızı helal edin ve şunu da iyi bilin sizlerle hiçbir vakit uzak olmadık bundan sonra da daha önce kapım nasıl açıksa Mardin’de herdaim kapım sizlere açık olacaktır.

Sevgi seli içerisinde uğurlanan Kaymakam kendisini uğurlamaya gelen vatandaşlarla tek tek vedalaştı.

Uğurlamaya gelen terör gazisi Çevrimli Muhtarı Gazi İbrahim Özbey;Biz sizi Mardin’e emanet ediyoruz umarız Mardin’liler de bizim sizi sevdiğimiz gibi sever. Tüm dualarımız sizinle..