Reklam

Hamidoğlu, ASKON ve ŞIRNAKSİAD’ı ziyaret etti

Silopi GAZETESİ – Şırnak İl sivil toplumla İlişkiler Müdürü Uğur Hamidoğlu Silopi’de dernek faaliyetlerini yerinde görmek için bir ziyaret gerçekleştirdi. Hafta sonunu ilçelerde bulunan Dernek ziyaretlerine ayıran Şırnak İl sivil toplumla İlişkiler Müdürü Uğur Hamidoğlu, bu hafta sonu da Silopi’de bulunan iki derneği ziyaret etti. Silopi’de ilk ziyaret Şırnak Sanayici İş Adamları Derneği (ŞIRNAKSİAD) Başkanı […]

Hamidoğlu, ASKON ve ŞIRNAKSİAD’ı ziyaret etti
Hamidoğlu, ASKON ve ŞIRNAKSİAD’ı ziyaret etti
Silopi GAZETESİ
  • 17 Şubat 2020 12:09

Silopi GAZETESİ – Şırnak İl sivil toplumla İlişkiler Müdürü Uğur Hamidoğlu Silopi’de dernek faaliyetlerini yerinde görmek için bir ziyaret gerçekleştirdi.

Hafta sonunu ilçelerde bulunan Dernek ziyaretlerine ayıran Şırnak İl sivil toplumla İlişkiler Müdürü Uğur Hamidoğlu, bu hafta sonu da Silopi’de bulunan iki derneği ziyaret etti.

Silopi’de ilk ziyaret Şırnak Sanayici İş Adamları Derneği (ŞIRNAKSİAD) Başkanı Nihat Bostancı’ya gerçekleştirildi. Dernek binasında çalışmalar hakkında bilgi alan Şırnak İl sivil toplumla İlişkiler Müdürü Uğur Hamidoğlu daha sonra yeni dernek binalarına taşınan ASKON Şırnak İl Başkanı Abdurrahman Kesik’i ziyaret ederek yeni dernek merkezinin hayırlara vesile olmasını diledi

Hamidoğlu; Müdürlüğümüzce derneklere rehberlik etmek, Kamu-STK işbirliğine katkı sunmak, derneklerle görüş alışverişinde bulunmak, derneklerin sorunlarına çözüm üretmek, derneklerle istişarede bulunmak maksadıyla bu ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz diğer ilçelerimize de gerçekleştiriyoruz hava koşulları el verdiği sürece de daha sıklıkta ziyaret etmeye çalışacağız diyerek Dernek faaliyetlerinde başarılar diledi.

Her iki ziyarete de Yaşama Destek Arama ve Kurtarma Derneği başkanı Halil Azizoğlu’da eşlik etti.

Ziyaretlerde sivil toplum kuruluşlarının bir toplumun gelişimi üzerindeki etki ve faydaları konuşuldu. Ayrıca işadamları derneklerinin tüketim toplumumuzu, üretimi destekleyen bireyler oluşması hususunda çalışmalar yürütmesi gerekliliği üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaretini tamamlayan Şırnak İl sivil toplumla İlişkiler Müdürü Uğur Hamidoğlu tekrar Şırnak’a geçti.