İntihar eden işçi öldü !

Şırnak’ın Silopi ilçesinde bir inşaat işçisi bir apartmanın 5’inci katından atlayarak intihar etti. Silopi ilçesinde inşaat işçisi olarak çalışan ve Mardin Mazıdağı nüfusuna kayıtlı Mehmet Tevfik Doğan, (26) bir apartmanın 5’inci katından atlayarak intihar ederek hayatına son verdi. Edinilen bilgilere göre olay, Yenişehir Mahallesi’nde meydana geldi. İnşaat işçisi olarak Silopi’de çalışan Mehmet Tevfik Doğan, dün […]

İntihar eden işçi öldü !
İntihar eden işçi öldü !
baykal
  • Yayınlanma25 Mayıs 2018 12:22
  • Güncelleme2 Aralık 2019 09:50

Şırnak’ın Silopi ilçesinde bir inşaat işçisi bir apartmanın 5’inci katından atlayarak intihar etti.

Silopi ilçesinde inşaat işçisi olarak çalışan ve Mardin Mazıdağı nüfusuna kayıtlı Mehmet Tevfik Doğan, (26) bir apartmanın 5’inci katından atlayarak intihar ederek hayatına son verdi.

Edinilen bilgilere göre olay, Yenişehir Mahallesi’nde meydana geldi. İnşaat işçisi olarak Silopi’de çalışan Mehmet Tevfik Doğan, dün akşam saat 20.00 sıralarında inşaat halinde olan bir apartmanın 5’inci katından atladı.

Yere çakılan Doğan, Çevredeki vatandaşların fark edip haber vermesiyle olay yerine gelen ambulans ile Silopi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hastanede yapılan müdahalelere rağmen Doğan, kurtarılamayıp hayatını kaybetti.

Hastanede yapılan otopsi işlemlerinin ardından Doğan’nın cenazesi ertesi sabah, ailesi tarafından defnedilmek üzere Mardin’e götürüldü.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.