Kızılay kan hizmetlerinden Başkan Tatar’a ziyaret

Türk Kızılay’ı Kan Hizmetleri Diyarbakır Bölge Koordinatörü Mehmet Müjde ile Şırnak Talasemi Derneği Başkanı Nurullah Bartan Başverimli Belediye başkanı Medeni Tatar’a ziyarette bulundu. Türk Kızılay’ı Kan Hizmetleri Diyarbakır Bölge Koordinatörü Mehmet Müjde, ziyaret vesilesiyle kan bağışı ile ilgili bilgi aktarımları yaparak, Başkan Tatar’ı kan bağışına davet etti. Belediye personeli ve belde halkına bilgilendirme anonsları yapılması […]

Kızılay kan hizmetlerinden Başkan Tatar’a ziyaret
Kızılay kan hizmetlerinden Başkan Tatar’a ziyaret
Haber Merkezi
  • Yayınlanma8 Eylül 2021 11:37
  • Güncelleme10 Mayıs 2023 12:38

Türk Kızılay’ı Kan Hizmetleri Diyarbakır Bölge Koordinatörü Mehmet Müjde ile Şırnak Talasemi Derneği Başkanı Nurullah Bartan Başverimli Belediye başkanı Medeni Tatar’a ziyarette bulundu.

Türk Kızılay’ı Kan Hizmetleri Diyarbakır Bölge Koordinatörü Mehmet Müjde, ziyaret vesilesiyle kan bağışı ile ilgili bilgi aktarımları yaparak, Başkan Tatar’ı kan bağışına davet etti. Belediye personeli ve belde halkına bilgilendirme anonsları yapılması hakkında görüş beyan edilmesinin ardından istanbul escort ziyaret tamamlandı.

Belediye başkanı Medeni Tatar ise nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, kan bağışı konusunda üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.