Silopi’de güzellik merkezi açılışı yapıldı

Silopi’de yeni açılan güzellik merkezi görkemli bir açılış ile hizmete girdi. WB Estetik Güzellik Merkezi’nin açılışına Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Rana Tellioğlu, Silopi Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Hüsnü Öztürk, Kaymakam Eşi Eda Kuruca ve vatandaşlar katıldı. İşletme sahibi Hüsnü Bilin ve Vesile Bildik’a ait güzellik merkezinin açılış kurdelesi kesilerek […]

Silopi’de güzellik merkezi açılışı yapıldı
Silopi’de güzellik merkezi açılışı yapıldı
Haber Merkezi
  • Yayınlanma25 Ağustos 2021 11:50
  • Güncelleme10 Mayıs 2023 12:39

Silopi’de yeni açılan güzellik merkezi görkemli bir açılış ile hizmete girdi.

WB Estetik Güzellik Merkezi’nin açılışına Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Rana Tellioğlu, Silopi Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Hüsnü Öztürk, Kaymakam Eşi Eda Kuruca ve vatandaşlar katıldı. İşletme sahibi Hüsnü Bilin ve Vesile Bildik’a ait güzellik merkezinin açılış kurdelesi kesilerek hizmete girdi.

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, “Silopimizin simalarından işletme sahibi Hüsnü Bilin ve Vesile Bildik’in yeni açmış olduğu WB Estetik ve Güzellik Merkezinin açılışını gerçekleştirdik. Şehrimizin şişli escort kadın girişimcilerinden Vesile Bildik’e hayırlı olsun dileklerimi iletiyor, kendisi ve ekibine çalışmalarında başarılar ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.