Reklam

Rehabilitasyon Merkezlerinden Gençlik Merkezine Ziyaret

Silopi ilçesınde bulunan Özel eğitim rehabilitasyonlarının yetkilileri ile engelliler Silopi gençlik merkezini ziyaret etti. Silopi ilçe merkezinde engellilere yönelik özel eğitim veren Rehabilitasyon merkezlerinden Öznur Rehabilitasyon merkezi ile Birim Rehabilitasyon merkez yetkilileri ile engellilerin de aralarında bulunduğu bir heyet Silopi Gençlik merkezine yeni ataması gerçekleşen müdüre hanıma tebrik ziyaretinde bulundu. Silopi Gençlik Merkezine müdür ataması […]

Rehabilitasyon Merkezlerinden Gençlik Merkezine Ziyaret
Rehabilitasyon Merkezlerinden Gençlik Merkezine Ziyaret
baykal
  • 17 Kasım 2017 17:05
  • 2 Aralık 2019 09:51

Silopi ilçesınde bulunan Özel eğitim rehabilitasyonlarının yetkilileri ile engelliler Silopi gençlik merkezini ziyaret etti.

Silopi ilçe merkezinde engellilere yönelik özel eğitim veren Rehabilitasyon merkezlerinden Öznur Rehabilitasyon merkezi ile Birim Rehabilitasyon merkez yetkilileri ile engellilerin de aralarında bulunduğu bir heyet Silopi Gençlik merkezine yeni ataması gerçekleşen müdüre hanıma tebrik ziyaretinde bulundu.

Silopi Gençlik Merkezine müdür ataması yapılan Ayten ŞİMDİ’yi ziyaret eden Birim Rehabilitasyon merkezi sahibi Reber Haşimoğlu ile kurum müdürü Selahattin Saygıdar’ın yanısıra öğretmenleri  katılırken Öznur Rehabilitasyon Kurucu Temsilcisi Halil Coşkunü, Hakan Haşimoğlu ile eğitim uzmanları ile öğretmenler katıldı.

Yeni görev yerinde başarılar dileyen Birim Rehabilitasyon merkezi sahibi Reber Haşimoğlu;İnsanı büyük ve başarılı yapan kendi azmi ve sabrıdır. Ayten müdiremiz de bunu en güzel örneğidir.  Ayten hanımefendiye yeni görev yerinde başarılar dilerim. Temennisinde bulundu.

Öznur Rehabilitasyon merkezi Kurucu temsilcisi Halil Coşkun ise; Bizler ki daima #EngelsizYaşam şiarıyla çalışmalarımızı sürdürürken yeni görev yerine başlamadan evvel sürekli engellilere hizmeti görev edinen Silopi gençlik müdiremiz Ayten Şimdi hanıma bir vefa borcu ve yeni görevi yerinden dolayı tebrik için ziyaret ettik. Kendisine hiçbir engelin mani olabileceğini tahmin etmediğimizi daha evvel atmış olduğu başarılarının devam edeceği inancı ile başarılar diliyoruz. Dedi.

Silopi gençlik merkezini ziyaret eden Öznur Rehabilitasyon merkezi ile Birim rehabilitasyon merkezi yetkilileri engelliler ile birlikte gerçekleşecek projeler hakkında fikir alışverişinin ardından fotoğraf çektirerek gençlik merkezinden ayrıldılar.