Silopi BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor

Silopi GAZETESİ – Türkiye’nin tek dil okulu Mentora Language School eğitimi artık Silopi Bahçeşehir Koleji’nde.. BAU Global bünyesinde, yaklaşık 9 yıl önce Washington’da kurulan Mentora Language School tarafından hazırlanan eğitim müfredatı artık Silopi Bahçeşehir Koleji’nde. Verdiği eğitim ve tüm dünyada geçerli sertifika programlarıyla yabancı dil konusunda son derece iddialı olan Mentora Language School müfredatı ile […]

Silopi BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor
Silopi BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor
Silopi GAZETESİ
  • Yayınlanma18 Şubat 2020 19:56

Silopi GAZETESİ – Türkiye’nin tek dil okulu Mentora Language School eğitimi artık Silopi Bahçeşehir Koleji’nde..

BAU Global bünyesinde, yaklaşık 9 yıl önce Washington’da kurulan Mentora Language School tarafından hazırlanan eğitim müfredatı artık Silopi Bahçeşehir Koleji’nde. Verdiği eğitim ve tüm dünyada geçerli sertifika programlarıyla yabancı dil konusunda son derece iddialı olan Mentora Language School müfredatı ile Silopi Bahçeşehir Kolejinde okuyan öğrencilerin dil gelişimi ve dil becerileri öğretmenler tarafından izlenecek.

Özel Silopi Bahçeşehir Koleji Öğrencilerinin Dil Gelişimini Takip Ediyor

‘’Sınavlarımız Robotik ve Kodlama odasında, bilgisayar ortamında gerçekleştiriliyor’’ diyen Özel Silopi Bahçeşehir Koleji yetkilileri, başlatmış oldukları eğitim hakkında aktardıkları bilgi de ;Mentora Language School tarafından hazırlanan tüm Bahçeşehir Kolejlerinde aynı anda uygulanan Integrated Skills (IS) Online Sınavlarımız yardımıyla öğrencilerimizin Dinleme(Listening), Okuma(Reading), Dil Bilgisi(Use of English), Kelime Bilgisi(Vocabulary) ve yazma becerisi(writing) gibi dil becerilerinin gelişimini izlenmekteyiz.

.