Silopi’de bedensel engelli 2 kişiye hayırseverlerden destek

Silopi’de doğuştan bedensel engelli 2 kişiye hayırseverler tarafından akülü araç ve tekerlekli sandalye desteği yapıldı. Yaşama Destek Derneği yönetim kurulu üyesi Semire Azizoğlu doğuştan bedensel engelli olan Berat Dökmen (13) ile Serhat Yiğit (23)’in ihtiyaç duyduğu akülü araç ve tekerlekli sandalyeyi hayırsevlerden temin ederek teslimini gerçekleştirdi. Daha öncede benzer birçok yardımlara öncülük eden Azizoğlu vicdan […]

Silopi’de bedensel engelli 2 kişiye hayırseverlerden destek
Silopi’de bedensel engelli 2 kişiye hayırseverlerden destek
Haber Merkezi
  • Yayınlanma5 Haziran 2024 15:10

Silopi’de doğuştan bedensel engelli 2 kişiye hayırseverler tarafından akülü araç ve tekerlekli sandalye desteği yapıldı.

Yaşama Destek Derneği yönetim kurulu üyesi Semire Azizoğlu doğuştan bedensel engelli olan Berat Dökmen (13) ile Serhat Yiğit (23)’in ihtiyaç duyduğu akülü araç ve tekerlekli sandalyeyi hayırsevlerden temin ederek teslimini gerçekleştirdi. Daha öncede benzer birçok yardımlara öncülük eden Azizoğlu vicdan sahibi herkesin özel bireylere destek çıkmasını istedi. Herkesin bir engelli adayı olduğu sözünü hatırlatan Azizoğlu, “herkes özel birey durumuna düşebilir. Onları anlamak vicdan sahibi olmak gerekir. Maddi destek yanında manevi destekte çok önemlidir” diye konuştu.

Azizoğlu, özel bireylerin sevinmesine vesile olan ve destekte bulunan hayırseverlere teşekkür etti.

Özel birey aileleri de yapılan yardımlar için hayırvererlere teşekkür etti.