Şırnak Tarım ve Orman Müdürü Demirel zeytin hasadını katıldı

Şırnak il Tarım ve Orman Müdürü Selman Demirel Silopi’de zeytin yetiştiriciliği yapan çiftçi Serdar Soysal’ın devam eden zeytin hasadını yerinde gördü. Bir dizi ziyaretler için Silopi’ye gelen Şırnak il Tarım ve Orman Müdürü Selman Demirel beraberinde Silopi ilçe Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Osmanoğlu, Şırnak İl Tarım ve orman şube müdürü Süleyman Babat ve ziraat […]

Şırnak Tarım ve Orman Müdürü Demirel zeytin hasadını katıldı
Şırnak Tarım ve Orman Müdürü Demirel zeytin hasadını katıldı
Haber Merkezi
  • Yayınlanma27 Ocak 2021 01:48
  • Güncelleme16 Mayıs 2023 09:40

Şırnak il Tarım ve Orman Müdürü Selman Demirel Silopi’de zeytin yetiştiriciliği yapan çiftçi Serdar Soysal’ın devam eden zeytin hasadını yerinde gördü.

Bir dizi ziyaretler için Silopi’ye gelen Şırnak il Tarım ve Orman Müdürü Selman Demirel beraberinde Silopi ilçe Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Osmanoğlu, Şırnak İl Tarım ve orman şube müdürü Süleyman Babat ve ziraat Mühendisleriyle tarım bahçelerini ziyaret etti.

Bu kapsamda ilçeye büyük yatırım gerçekleştiren Serdar Soysal’ın beşiktaş escort zeytin bahçesini ziyaret eden Müdür Selman Demirel zeytin hasadına katıldı.

Ziyarete ilişkin bilgi veren Serdar Soysal, “Zeytin hasadımızda yanımızda olmaları bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Henüz piyasada yeni ürünümüz olan zeytinyağımız için hayırlı olsun için ziyaretimize geldiler. Zeytin hasadımız 25 gündür devam ediyor. İlçemize gerek tarım alanda gerekse de farklı sektörlerde katkı sunmaya devam edeceğim” dedi.