Reklam

Şırnak’ın Fedakar Öğretmenleri

Şırnak’ın Silopi ilçesindeki İpekyolu İlk ve Ortaokulundaki öğretmenler sömestir tatilinde okul boyadı. Okulda görevli 4 öğretmen, öğrencilerine daha iyi bir ortamda eğitim vermek için kendi imkanları ile sınıfları boyadı. İngilizce öğretmeni Mustafa Koruk , çocuklara kaliteli eğitim hizmeti sunmak için çaba gösterdiklerini belirterek, bunun için tatile gitmeyip okulu boyadıklarını söyledi. Öğretmen Semire Coşkun ise çocukların, […]

Şırnak’ın Fedakar Öğretmenleri
Şırnak’ın Fedakar Öğretmenleri
baykal
  • 22 Mayıs 2018 12:12
  • 2 Aralık 2019 09:50

Şırnak’ın Silopi ilçesindeki İpekyolu İlk ve Ortaokulundaki öğretmenler sömestir tatilinde okul boyadı.

Okulda görevli 4 öğretmen, öğrencilerine daha iyi bir ortamda eğitim vermek için kendi imkanları ile sınıfları boyadı.

İngilizce öğretmeni Mustafa Koruk , çocuklara kaliteli eğitim hizmeti sunmak için çaba gösterdiklerini belirterek, bunun için tatile gitmeyip okulu boyadıklarını söyledi.

SİLOPİ İLÇESİNDE BULUNAN İPEKYOLU İLK VE ORTAOKULUNDAKİ ÖĞRETMENLER SÖMESTRİ TATİLİNDE MEMLEKETLERİNE GİTMEYİP, KENDİ OKULLARINI BOYADILAR www.sirnakajans.com

Öğretmen Semire Coşkun ise çocukların, ülkenin geleceği olduğunu vurgulayarak, “Onlara iyi eğitim verirsek ileride ülkemize faydalı bireyler yetiştirmiş oluruz. Bu işi severek yapıyoruz. Silopili biri olarak şehir dışından ilçemize atanan bu fedakar öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Ahmet Çelebi de okulu gönüllü olarak boyadıklarını dile getirerek, “Biz belki seneye Silopi’den gitmiş olacağız ama çocuklarımız bu okulda okumaya devam edecek.” ifadesini kullandı.