Reklam

Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürü Şırnak valisini ziyaret etti

Silopi GAZETESİ– Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ ile Bahçeşehir Koleji Silopi Kurucusu Mahmut Aybi Şırnak’ta ziyaretlerde bulundu Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan ve Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Emin Erkan ile görüşen Özlem Dağ daha sonra Silopi’ye geçti. Silopi Bahçeşehir Koleji tarafından düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ Şırnak’ta […]

Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürü Şırnak valisini ziyaret etti
Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürü Şırnak valisini ziyaret etti
Silopi GAZETESİ
  • 5 Aralık 2019 08:19
  • 5 Aralık 2019 08:21

Silopi GAZETESİ– Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ ile Bahçeşehir Koleji Silopi Kurucusu Mahmut Aybi Şırnak’ta ziyaretlerde bulundu

Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan ve Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Emin Erkan ile görüşen Özlem Dağ daha sonra Silopi’ye geçti.

Silopi Bahçeşehir Koleji tarafından düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ Şırnak’ta olmaktan memnun kaldığını söyledi.

Şırnak Eğitimini en üs sıralara çıkarmak için herkesin elini taşının altına koymak gerektiğini ifade eden Dağ Bahçeşehir kolejleri olarak Silopi İlçesine büyük bir yatırım yaptıklarını söyledi.

İstanbul yada Şırnak arasında Bahçeşehir kolejleri olarak aralarında hiçbir fark olmadığını belirten Müdür Dağ İstanbulda ve veya Türkiyenin herhangi bir yerinde verilen eğitimin Şırnak ile aynı seviyede olduğunu sözlerine ekledi.

Seminer sonrası Silopideki ulusal basının yerel temsilcileri ile bir toplantı yapan Özlem Dağ,Türkiye de 128 şubesi olan Bahçeşehir Koleji’nin çalışmaları ve Silopi kampüsü hakkında detaylı bilgiler verdi.

Yakın bir tarihte BUEK (Bahçeşehir/Uğur Eiğitim Kurumları)Başkanı sn.Enver Yücel’inde Şırnak’ı ziyaret edeceğini aktaran Özlem Dağ Yerel basını İstanbul’a davet ederek basına çok önem verdiklerini söyledi.