Başkan HAŞİMOĞLU, TŞOF’un asil üyeliğine seçildi

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanlığına yeniden Fevzi Apaydın seçildi. ATO Congresium’da gerçekleştirilen TŞOF’un 31. Olağan Genel Kuruluna Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, de katıldı. Mevcut Başkan Fevzi Apaydın’ın tek aday olarak katıldığı genel kurulda 2 bin 605 delege oy kullandı. Geçerli oyların 2 bin 473’ünü alan Apaydın, başkanlığa yeniden getirildi. Apaydın’ın yönetim […]

Başkan HAŞİMOĞLU, TŞOF’un asil üyeliğine seçildi
Başkan HAŞİMOĞLU, TŞOF’un asil üyeliğine seçildi
baykal
  • Yayınlanma28 Haziran 2018 06:06

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanlığına yeniden Fevzi Apaydın seçildi.

ATO Congresium’da gerçekleştirilen TŞOF’un 31. Olağan Genel Kuruluna Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, de katıldı.

Mevcut Başkan Fevzi Apaydın’ın tek aday olarak katıldığı genel kurulda 2 bin 605 delege oy kullandı. Geçerli oyların 2 bin 473’ünü alan Apaydın, başkanlığa yeniden getirildi.

Apaydın’ın yönetim kurulu listesinde Ali Ateş, Celil Anık, Hasan Topçu, Mehmet Ali Alkan, Halit Yılmaz, Seyfi Çalışkan, Mehmet Yiğiner, Ünal Akdoğan, Veysel Sarı, İbrahim Yılmaz, Aziz Fatih Yılmaz ve Ali Fuat Şeker yer alırken Denetim Kurulu asil üyeliğine de Şırnak esnaf ve sanatkarlar odaları birliği başkanı Heşar HAŞİMOĞLU getirildi.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonunun dün gerçekleştirilen 31. Olağan Genel Kuruluna Şırnak esnaf ve sanatkarlar odalar Birlik Başkanı ve aynı zamanda Silopi Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Heşar HAŞİMOĞLU İle meslek oda başkanları da katıldı.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Denetim Kurulu asil üyeliğine seçilen Başkan Heşar HAŞİMOĞLU yeni yönetimin tüm teşkilata hayırlı olması temennilerinde bulundu.