Reklam

Başkan Medeni Tatar Mazbatasını Aldı

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar halkın teveccühü ile yeniden başkan seçilerek mazbatasını aldı. Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, “Mazbatamızı aldık, elhamdülillah Hizmet odaklı Beldemizde sadece siz kıymetli hemşehrilerimin olacağı ikinci 5 yılımız başladı. Kıymetli Başverimli’li hemşehrilerim, bugün itibariyle mazbatamızı alarak görevimize başlamış olduk. Seçim sürecinde olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde, tüm halkımıza dokunarak, beldemizi […]

Başkan Medeni Tatar Mazbatasını Aldı
Başkan Medeni Tatar Mazbatasını Aldı
Haber Merkezi
  • 10 Nisan 2024 22:33
  • 15 Nisan 2024 08:46

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar halkın teveccühü ile yeniden başkan seçilerek mazbatasını aldı.

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, “Mazbatamızı aldık, elhamdülillah Hizmet odaklı Beldemizde sadece siz kıymetli hemşehrilerimin olacağı ikinci 5 yılımız başladı.

Kıymetli Başverimli’li hemşehrilerim, bugün itibariyle mazbatamızı alarak görevimize başlamış olduk. Seçim sürecinde olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde, tüm halkımıza dokunarak, beldemizi hak ettiği noktaya getirmek adına bugünden itibaren bir seferberlik ilan ediyoruz.

Bizleri bu göreve layık gören değerli Aileme, Akrabalarıma, kıymetli halkıma ve yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Rabbim bizleri inandığımız yolda, güzel Başverimli’miz için doğru işlerin sahibi kılsın. Hayırlı, uğurlu olsun. Başverimli Yüzyılı başlıyor. Ya Allah, Bismillah!” diye konuştu.