Görümlü Belediye Başkanı Bakış, “yeni can damarları açıyoruz”

Görümlü Beldesinde yeni yol açma ve yol genişletme çalışmalarını sürdüren Görümlü Belde Belediyesi artan nüfus ve araç sayısını da dikkate alarak çalışmalarını sürdürüyor. Yeni yol açma çalışmalarının ve yeni projelerle Görümlü’ye can damarı açtıklarının altını çizen Görümlü Belde Belediye Başkanı Şükrü Bakış, “Bu yol ile beldemiz üçüncü bir çevre yolu kazanmış olacak. Görümlü adeta şantiyeye […]

Görümlü Belediye Başkanı Bakış, “yeni can damarları açıyoruz”
Görümlü Belediye Başkanı Bakış, “yeni can damarları açıyoruz”
Haber Merkezi
  • Yayınlanma15 Mayıs 2024 06:53

Görümlü Beldesinde yeni yol açma ve yol genişletme çalışmalarını sürdüren Görümlü Belde Belediyesi artan nüfus ve araç sayısını da dikkate alarak çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni yol açma çalışmalarının ve yeni projelerle Görümlü’ye can damarı açtıklarının altını çizen Görümlü Belde Belediye Başkanı Şükrü Bakış, “Bu yol ile beldemiz üçüncü bir çevre yolu kazanmış olacak. Görümlü adeta şantiyeye dönmüş durumda her yerde bir çalışma var. Görümlünün nefes boruları, can damarları açılıyor. Kendi araç ve ekiplerimizle sahada canla başla çalışıyoruz. Yol yapım çalışmaları kapsamında henüz yapılaşmanın olmadığı yerlerde altyapıyı tamamlayarak halkımızın hizmetine sunuyoruz. Görümlü artık çağ atlıyor.” Dedi.