Reklam

Başkan Medeni TATAR, seçim vaatlerini bir bir yerine getiriyor

31 Mart seçimleri sonrası güven tazeleyen başkan Tatar belediye meclis üyeleri ile ilk toplantılarını da kültür merkezinin konferans salonunda gerçekleştirdi.

Başkan Medeni TATAR, seçim vaatlerini bir bir yerine getiriyor
Başkan Medeni TATAR, seçim vaatlerini bir bir yerine getiriyor
silopihaber
  • 24 Nisan 2024 09:59
  • 30 Nisan 2024 13:31

Başverimli Belediye Başkanı Medeni TATAR, seçim vaatlerinden birini daha hayata geçirdi.  ‘Kültür Merkezi ve belediye araç filosu park projesi kapsamında’’  Başverimli beldesi, hem kültür merkezine hem de araç filosunun park ile personel çalışma alanına kavuştu.

Geçtiğimiz aylarda yapımı çalışmaları tamamlanan Kültür merkezi ile araç filosu park ile personel çalışma alanı hizmete açılmış olup 31 Mart seçimleri sonrası güven tazeleyen başkan Tatar belediye meclis üyeleri ile ilk toplantılarını da kültür merkezinin konferans salonunda gerçekleştirdi. Gerçekleşecek proje kapsamında 2024 yılı içerisinde yapılması planlanan ara sokaklardaki parke taşı çalışmaları sürüyor.

Geldiği ilk günden bu yana ‘’Yaşanılır, huzurlu Başverimli için’’ canla başla çalışan belde başkanı Medeni Tatar, önümüzdeki süreçte yapacağı çalışmalar hakkında başlıklar halinde paylaştı.

  • Parke taşı döşenmemiş hiçbir sokak kalmayacak
  • Işıklandırması olmayan hiçbir cadde ve ara sokak kalmayacak
  • Taziye yemek ve tüm masrafları belediye tarafından karşılanacak
  • Beldemizde ikamet edip şehir dışında eğitim alan tüm öğrencilere geri ödemesiz burs sağlanacak
  • Dar gelirli tüm vatandaşlarımıza imkanlar dahilinde destekler sunulacak
  • Gençlerimiz için özel projeler ile etkinlikler yapılacak…

Başkan TATAR açıklamasının devamında, görevi üstlendiğimiz ilk günden bu yana tüm çalışma arkadaşlarım ile kendi kişisel kariyerimizden önce ülkemize ve milletimize karşı sorumluluklarımızı düşünerek, ona göre davranmak mecburiyetinde olduğumuzun bilinci ile hizmetkar olduk. Belde belediye ekiplerimiz ve belde sakinlerimiz ile hiç ayrım gayrım yapmadan el ele, kol kola, gönül gönle vererek çalışarak hayırlı işler yapıp, büyük başarılara imza atacağız Allah’ın izni ile….” dedi Halil Azizoğlu

Başverimli Belediye Başkanı Medeni TATAR