Reklam

BAŞKAN RUŞEN TELLİOĞLU: “SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ”

Görümlü belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu 31 Mart 2019 Yerel seçimlerden verilen sözlerin hepsini yerine getirdiklerini söyledi. Görümlü Belediyesinin tanıtım filminde konuşan Görümlü belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu belde halkına verdikleri sözleri yerine getirdiklerini açıkladı. Hizmetlerin bunların sınırlı olmadığı verilen sözler dışında beldeye birçok farklı hizmeti kavuşturduklarını ifade eden Görümlü belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu şunları söyledi: “Değerli […]

BAŞKAN RUŞEN TELLİOĞLU: “SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ”
BAŞKAN RUŞEN TELLİOĞLU: “SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ”
Haber Merkezi
  • 9 Ağustos 2023 15:26

Görümlü belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu 31 Mart 2019 Yerel seçimlerden verilen sözlerin hepsini yerine getirdiklerini söyledi.

Görümlü Belediyesinin tanıtım filminde konuşan Görümlü belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu belde halkına verdikleri sözleri yerine getirdiklerini açıkladı. Hizmetlerin bunların sınırlı olmadığı verilen sözler dışında beldeye birçok farklı hizmeti kavuşturduklarını ifade eden Görümlü belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu şunları söyledi:

“Değerli hemşehrilerim öncelikle hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlar sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.Sizlere belediye hizmetlerimiz hakkında bazı bilgiler söylemek istiyorum. 31 Mart 2019 Yerel seçimlerden önce siz değerli hemşerilerimize yapacaklarımız hakkında vaatlerimiz olmuştu. Bu vaatleri görselleri ile beraber bir kitapçık halinde bütün hemşerilerimize bu size senedimizdir. Seçilirsek dönem sonunda bu hizmetleri yapıp yapmadığımızı sorgulayın diye ve Allah’a şükürler olsun ki söz verdiğimiz bütün hizmetleri ve çok daha fazlasını yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz”