BAŞVERİMLİ BELEDİYE SPOR’DAN BAŞKAN TATAR’A ZİYARET

Şırnak Valiliğince düzenlenen Kültür Şöleni Futbol Turnuvasında yarı finale yükselen Başverimli Belediyespor oyuncuları Belediye başkanı Medeni Tatar’ı makamında ziyaret etti. Şırnak Valiliğince düzenlenen Kültür Şöleni Futbol Turnuvasında rakibi Öz Bilen AVM’yi 7-3 gibi büyük farkla yenerek yarı finale çıkan Başverimli belediyespor takım oyuncuları Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar ile makamında bir araya geldi. Ziyarette başkan […]

BAŞVERİMLİ BELEDİYE SPOR’DAN BAŞKAN TATAR’A ZİYARET
BAŞVERİMLİ BELEDİYE SPOR’DAN BAŞKAN TATAR’A ZİYARET
Haber Merkezi
  • Yayınlanma13 Aralık 2021 20:31

Şırnak Valiliğince düzenlenen Kültür Şöleni Futbol Turnuvasında yarı finale yükselen Başverimli Belediyespor oyuncuları Belediye başkanı Medeni Tatar’ı makamında ziyaret etti.

Şırnak Valiliğince düzenlenen Kültür Şöleni Futbol Turnuvasında rakibi Öz Bilen AVM’yi 7-3 gibi büyük farkla yenerek yarı finale çıkan Başverimli belediyespor takım oyuncuları Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar ile makamında bir araya geldi. Ziyarette başkan Tatar’a verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini ileten Takım kaptanı Adem Aksin, “inşallah turnuvanın birincisi olacağız” dedi.

Belediye Başkanı Medeni Tatar’da spora gönül verdiklerini ve her daim destekte bulunacaklarını söyledi. Başkan Tatar, “Turnuvada göstermiş olduğunuz gayret ve çabanızı gördük. İyi oyun çıkardınız. Turnuva devam ediyor. İnşallah finalde şampiyon olacaksınız. Bu sevinci belde olarak hep birlikte yaşayacağız. Sizlere inancımız tamdır. Başarınızdan ötürüde her birinizi ayrı ayrı kutluyorum” dedi.