Bedirhanoğlu; artık spor, sanat, kültür ve turizm ile anılmak istiyoruz

Kumçatı Belediye Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, 11 aylık sürede birçok alanda vatandaşın özlem duyduğu hizmetleri gerçekleştirdiklerini söyledi. Şırnak merkeze bağlı Kumçatı beldesinde belediyece düzenlenen futbol turnuvasında dereceye giren takımlara ödülleri törenle verildi. Bedirhanoğlu, ödül töreninde yaptığı konuşmada, 20 takımın katılımıyla gerçekleştirilen turnuva sayesinde kaynaşma ortamının doğduğunu ifade ederek, yörelerinin artık spor, sanat, kültür ve turizm […]

Bedirhanoğlu; artık spor, sanat, kültür ve turizm ile anılmak istiyoruz
Bedirhanoğlu; artık spor, sanat, kültür ve turizm ile anılmak istiyoruz
baykal
  • Yayınlanma30 Kasım 2017 08:46
  • Güncelleme2 Aralık 2019 09:54

Kumçatı Belediye Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, 11 aylık sürede birçok alanda vatandaşın özlem duyduğu hizmetleri gerçekleştirdiklerini söyledi.

Şırnak merkeze bağlı Kumçatı beldesinde belediyece düzenlenen futbol turnuvasında dereceye giren takımlara ödülleri törenle verildi.

Bedirhanoğlu, ödül töreninde yaptığı konuşmada, 20 takımın katılımıyla gerçekleştirilen turnuva sayesinde kaynaşma ortamının doğduğunu ifade ederek, yörelerinin artık spor, sanat, kültür ve turizm ile anılmasını istediğini söyledi.

Beldede görevlendirme yapılmasının ardından yapılan çalışmalar hakkında da bilgi veren Bedirhanoğlu, şunları kaydetti:

“Beldede 13 milyon lira tutarında asfaltlama yaptık. Kaldırım çalışmaları, camilerin bakım onarımlarını tüm hızla yapıyoruz. Minaresiz camilerimize minare yapıyoruz. Sulama hatlarında yaşanan sorunları giderdik. Beldemizde büyük sorun olan kanalizasyon sorununu çözdük. Ufak tefek eksikleri de en kısa zamanda bitirerek onlara daha müreffeh bir yaşam için elimizden gelen en iyisini yapacağız.”

Bedirhanoğlu, yapılan onca hizmete karşın belediyenin 4 milyon lira bütçesi olduğunu, 11 ayda yapılan yatırımın 20 milyon lira olduğuna işaret ederek, “11 aylık sürede birçok alanda vatandaşın özlem duyduğu hizmetleri gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Törende, takımlara madalya ve ödüllerini veren Bedirhanoğlu, daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu.