Reklam

Belediye başkanı BAKIŞ verdiği sözü tuttu..

Sınav sonrası yemekte buluşan Başkan BAKIŞ ,geleceğimiz olan çocuklarımızın hedeflerine ulaşması için  elimizden geldiğince onların yanında olup motive edeceğiz. 

Belediye başkanı BAKIŞ verdiği sözü tuttu..
Belediye başkanı BAKIŞ verdiği sözü tuttu..
silopihaber
  • 22 Nisan 2024 07:17
  • 30 Nisan 2024 13:33

Görümlü Belediye başkanı Şükrü Bakış bursluluk sınavı öncesi öğrencilere, sınav sonrası yemekte buluşma sözü vermiş ve öğrenciler ile bir araya gelmişti.

Türkiye geneli bursluluk sınavı 21 Nisan Pazar günü gerçekleşti. Sınav biter bitmez ilçe merkezde sınava giren tüm öğrenciler ile yemekte buluşup verdiği sözü yerine getirdi. Şırnak’ın Silopi ilçesine bağlı Görümlü belediye başkanı Şükrü Bakış beldeden, İOKBS Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen sınav öncesi öğrencilere sınav dönüşü yemekte buluşma sözü vererek onları sınava uğurlamıştı.

Sınav sonrası yemekte buluşan Başkan BAKIŞ ,geleceğimiz olan çocuklarımızın hedeflerine ulaşması için  elimizden geldiğince onların yanında olup motive edeceğiz.  Çocuklarımız dün verdiğimiz sözü yerine getirdik. Ve bundan sonra da Beldemize hizmet için verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmek üzre çalışmalarımıza hizmetlerimize gece gündüz demeden devam edeceğiz. Dedi. Halil Azizoğlu