Semire Azizoğlu UGC ilçe temsilcisi oldu

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Semire Azizoğlu Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin Silopi İlçe Temsilcisi olarak görevlendirildi. Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinden yapılan açıklamada, “UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından yapılan 06.02.2022 Tarihli 44 Nolu Yönetim Kurulu Toplantısında Silopi Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Semire Azizoğlu, UGC Şırnak Silopi İlçe Temsilcisi olarak görevlendirilmiştir. Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti olarak Şırnak Silopi İlçe Temsilcimiz […]

Semire Azizoğlu UGC ilçe temsilcisi oldu
Semire Azizoğlu UGC ilçe temsilcisi oldu
Haber Merkezi
  • Yayınlanma9 Şubat 2022 06:36

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Semire Azizoğlu Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin Silopi İlçe Temsilcisi olarak görevlendirildi.

Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinden yapılan açıklamada, “UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından yapılan 06.02.2022 Tarihli 44 Nolu Yönetim Kurulu Toplantısında Silopi Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Semire Azizoğlu, UGC Şırnak Silopi İlçe Temsilcisi olarak görevlendirilmiştir.

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti olarak Şırnak Silopi İlçe Temsilcimiz Semire Azizoğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz” ifadeleri yer aldı.