Reklam

Belediye başkanı öğrencilere, sınav sonrası yemekte buluşma sözü verdi

Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış, 21 Nisan Pazar bugün gerçekleştirilecek olan Bursluluk sınavı öncesi öğrencilerle bir araya geldi.

Belediye başkanı öğrencilere, sınav sonrası yemekte buluşma sözü verdi
Belediye başkanı öğrencilere, sınav sonrası yemekte buluşma sözü verdi
silopihaber
  • 21 Nisan 2024 21:21
  • 30 Nisan 2024 13:35

Türkiye geneli bursluluk sınavı 21 Nisan Pazar bugün gerçekleştirilecek. 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11’inci sınıfların katılım sağladığı İOKBS, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenleniyor.

Şırnak’ın Silopi ilçesine bağlı Görümlü belediye başkanı Şükrü Bakış beldeden, İOKBS Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenecek olan sınav öncesi öğrencilerle buluşup sınav dönüşü yemekte buluşma sözü vererek onları sınava uğurladı.

Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış, 21 Nisan Pazar bugün gerçekleştirilecek olan Bursluluk sınavı öncesi öğrencilerle bir araya geldi. Sınava girecek öğrencilere tavsiyelerde bulunan Başkan Bakış, öğrencileri kendi çocukları gibi gördüklerini ve başarılı olmaları için her türlü gayreti ve çalışmayı yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini belirten Başkan Bakış, bu tür küçük motivasyonlar, bireyleri bir hedef doğrultusunda harekete geçirmek demektir. Çocuklarımızın hedeflere ulaşma noktasında belirleyici faktörlerin arasında yer alır. Yapmak istediğimiz küçük motivasyonvari hareketler yaparak çocuklarımızı belirledikleri bir hedefe doğru devamlı bir şekilde hareket ettirmek için gösterilen çabadır. Dedi. Halil Azizoğlu