Reklam

Emniyet Genel Müdüründen Şırnak’a ziyaret

Emniyet genel müdürü Mehmet Aktaş ve beraberindeki heyet, Şırnak merkez, Cizre ve Silopi ilçelerinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Emniyet Müdürü Aktaş ve beraberindeki heyet Cizre Kaymakamlığında Vali Ali Hamza Pehlivan ile birlikte bir toplantı gerçekleştirdikten sonra  gündeme dair çeşitli konularda değerlendirme ve bilgi alışverişlerinde bulundu. Cizre kaymakamlığında gerçekleşen toplantının ardından Aktaş ve beraberindeki heyet, Şırnak valisi […]

Emniyet Genel Müdüründen Şırnak’a ziyaret
Emniyet Genel Müdüründen Şırnak’a ziyaret
baykal
  • 17 Ekim 2019 14:01

Emniyet genel müdürü Mehmet Aktaş ve beraberindeki heyet, Şırnak merkez, Cizre ve Silopi ilçelerinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Emniyet Müdürü Aktaş ve beraberindeki heyet Cizre Kaymakamlığında Vali Ali Hamza Pehlivan ile birlikte bir toplantı gerçekleştirdikten sonra  gündeme dair çeşitli konularda değerlendirme ve bilgi alışverişlerinde bulundu.

Cizre kaymakamlığında gerçekleşen toplantının ardından Aktaş ve beraberindeki heyet, Şırnak valisi Ali Hamza Pehlivan ile Cizre İlçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ettikten sonra çocuklara çeşitli hediyeler verdiler.

Cizre ilçesindeki temaslarının ardından  Aktaş ve beraberindeki heyet Vali Ali Hamza Pehlivan ile birlikte Silopi İlçesi kanaat önderlerinden Haşim Haşimoğlu ile Şırnak Esnaf Odaları Birliği Başkanı Heşar Haşimoğlu’nun annesi ve kanaat önderlerinden Arslan Tatar’ın anneannesi merhume Meliha Haşimoğlu için Yeşiltepe mahallesindeki Merkez Seyit Hasan Camiine taziye ziyareti gerçekleştirdi. Haşimoğlu ailesine sabır ve başsağlığı dileklerinde bulundu.