Reklam

BAŞVERİMLİ’DE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ TOPLANTISI YAPILDI

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar’ın başkanlığında Mayıs ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Başverimli Belediyesi Kültür Ve Sanat Evi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, “Beldemizde hayata geçirdiğimiz, devam eden ve gerçekleştireceğimiz projelerimiz hakkında, Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte 2024-2029 döneminin Mayıs ayı Grup Toplantımızı Başverimli Belediyesi Kültür Ve Sanat Evi konferans salonunda […]

BAŞVERİMLİ’DE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ TOPLANTISI YAPILDI
BAŞVERİMLİ’DE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ TOPLANTISI YAPILDI
Haber Merkezi
  • 6 Mayıs 2024 19:05

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar’ın başkanlığında Mayıs ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Başverimli Belediyesi Kültür Ve Sanat Evi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, “Beldemizde hayata geçirdiğimiz, devam eden ve gerçekleştireceğimiz projelerimiz hakkında, Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte 2024-2029 döneminin Mayıs ayı Grup Toplantımızı Başverimli Belediyesi Kültür Ve Sanat Evi konferans salonunda gerçekleştirdik.

Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte ortak paydamız olan Başverimli’mizin gelişimi ve değişimi için uyum içinde çalışacağız. Tüm Meclis Üyelerimize’de birlikte başladığımız bu hizmet yolculuğunda görevlerinde başarılar diliyor, toplantıda alınan kararların Başverimli Beldemize hayırlı olmasını diliyorum”dedi.