Şırnak Atak çaba Dershanesin’de mezuniyet heyecanı

Şırnak’ta faaliyet gösteren Atak Çaba Dershanesi, üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri için moral etkinliği düzenledi. Yöresel kıyafetler ile etkinliğe katılan öğrenciler unutulmaz bir gece yaşadı. Gecen yıl 21 Tıp ve diş hekimi öğrencisi çıkartan Atak Çaba bu yılda 2023/2024 eğitim öğretim yılı 12. sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenledi. Programa çok sayıda veli, öğretmen ve öğrenci […]

Şırnak Atak çaba Dershanesin’de mezuniyet heyecanı
Şırnak Atak çaba Dershanesin’de mezuniyet heyecanı
Haber Merkezi
  • Yayınlanma28 Mayıs 2024 11:17

Şırnak’ta faaliyet gösteren Atak Çaba Dershanesi, üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri için moral etkinliği düzenledi. Yöresel kıyafetler ile etkinliğe katılan öğrenciler unutulmaz bir gece yaşadı.

Gecen yıl 21 Tıp ve diş hekimi öğrencisi çıkartan Atak Çaba bu yılda 2023/2024 eğitim öğretim yılı 12. sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenledi. Programa çok sayıda veli, öğretmen ve öğrenci katıldı. Atak Çaba Dershanesi Müdürü Abdullah Deniz, açılış konuşmasında, tüm öğrencileri, öğretmenleri ve velileri kutladı. 8 Haziran’da yapılacak olan YKS sınavı içinde tüm öğrencilerine başarılar dileyen Deniz, okul idaresine, öğretmenlerine ve ailesine teşekkür etti, tüm mezun olan arkadaşlarına da YKS’de başarılar diledi.