Galatasaray’ın başarısı Silopi’de coşkuyla kutlandı

Trendyol Süper Lig’in son haftasında deplasmanda TÜMOSAN Konyaspor’u 3-1 mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Galatasaray’ın başarısı Silopi’de kutlandı. Taraftarlar araçlarıyla konvoy oluşturarak, meşaleler yakarak ve tezahüratlar yaparak şampiyonluk sevincini yaşadılar. Silopi’de Galatasaray taraftarları, takımın şampiyonluğunu büyük coşkuyla kutladı. Sarı-kırmızılı binlerce taraftar, takım bayrakları ve formalarıyla çarşı merkezi ve caddelerde tezahüratlar yaparak şampiyonluk coşkusunu yaşadı. Sokaklarda uzun […]

Galatasaray’ın başarısı Silopi’de coşkuyla kutlandı
Galatasaray’ın başarısı Silopi’de coşkuyla kutlandı
Haber Merkezi
  • Yayınlanma28 Mayıs 2024 11:20

Trendyol Süper Lig’in son haftasında deplasmanda TÜMOSAN Konyaspor’u 3-1 mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Galatasaray’ın başarısı Silopi’de kutlandı. Taraftarlar araçlarıyla konvoy oluşturarak, meşaleler yakarak ve tezahüratlar yaparak şampiyonluk sevincini yaşadılar.

Silopi’de Galatasaray taraftarları, takımın şampiyonluğunu büyük coşkuyla kutladı. Sarı-kırmızılı binlerce taraftar, takım bayrakları ve formalarıyla çarşı merkezi ve caddelerde tezahüratlar yaparak şampiyonluk coşkusunu yaşadı. Sokaklarda uzun araç konvoyları oluşturuldu. Havai fişek gösterileri ve araç kornalarıyla coşku saatlerce sürerken polis, cadde ve meydanlarda güvenlik önlemleri aldı.

Şırnak

Maçın ardından taraftarlar Fenerbahçe bayrağına sarılı temsil tabut ile şehirde yürüyüş yaparak kutlama yaptı. Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya gelen sarı-kırmızılı taraftarlar, şampiyon Galatasaray tezahüratları atarak, araçlarıyla caddelerde konvoy halinde tur attı.

Şırnak’ın Cizre ilçesinde de kutlamalar yapıldı. Galatasaray taraftarları özel araçlarıyla Cizre caddelerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Sanat Sokağı ve Orhan Doğan Caddesi’nde başlayan şampiyonluk coşkusu, Nusaybin Caddesi, Yeni Çarşı ve Belediye Caddesi’nde devam etti. Caddelerde meşale yakan taraftarlar tezahüratlarla büyük coşku yaşadı.