Başkan Bakış sosyal belediyecilik hayat buluyor

Sosyal belediyeciliğin beldede hayat bulduğunu belirten Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir belde oluşturma hedeflerinin olduğunu söyledi. Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış açıklamasında, “Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, beldemizde gençlerimizin yaz ayının yaklaşması ile boğaz temizliği yaptılar. […]

Başkan Bakış sosyal belediyecilik hayat buluyor
Başkan Bakış sosyal belediyecilik hayat buluyor
Haber Merkezi
  • Yayınlanma15 Mayıs 2024 06:44

Sosyal belediyeciliğin beldede hayat bulduğunu belirten Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir belde oluşturma hedeflerinin olduğunu söyledi.

Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış açıklamasında, “Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, beldemizde gençlerimizin yaz ayının yaklaşması ile boğaz temizliği yaptılar.

Beldemizin, sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir belde oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.”ifadelerini kullandı.