Başkan Erkan’dan Şehit ve Gazi yakınlarına ziyaret

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Şırnak Şubesi başkanı Hacı Erkan Beytüşşebap ilçesinde şehit ve gazi yakınları ile Kaymakam İsmail Pendik ile görüştü. SİLOPİ GAZETESİ – Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Şırnak Şubesi başkanı Hacı Erkan Beytüşşebap ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlk olarak şehit ve gazi yakınlarını evlerinde ziyaret eden Başkan Erkan devleti için […]

Başkan Erkan’dan Şehit ve Gazi yakınlarına ziyaret
Başkan Erkan’dan Şehit ve Gazi yakınlarına ziyaret
Haber Merkezi
  • Yayınlanma11 Temmuz 2020 21:24

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Şırnak Şubesi başkanı Hacı Erkan Beytüşşebap ilçesinde şehit ve gazi yakınları ile Kaymakam İsmail Pendik ile görüştü.

SİLOPİ GAZETESİ – Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Şırnak Şubesi başkanı Hacı Erkan Beytüşşebap ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlk olarak şehit ve gazi yakınlarını evlerinde ziyaret eden Başkan Erkan devleti için gözünü kırpmadan şehit olanları rahmetle yad edip gazilere de kahramanlıklarından minnet ve şükranlarını dile getirdi.

Beytüşşebap Kaymakamı İsmail Pendik’i makamında ziyaret eden Başkan Erkan, kaymakam Pendik’e Türk Bayrağı hediye etti. Başkan Erkan, terör mücadele kapsamında asker ve polisin başarılı operasyonlar gerçekleştirdiğini dile getirdi. Şehit ve gazi vakfı olarak güvenlik güçlerin gösterdiği kahramanca mücadelesini ayakta alkışladıklarını söyledi.