Reklam

Bölgeye Çıkarma Yapan Askon Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel merkezi yürütme kurulu üyesi aynı zamanda Güneydoğu Anadolu bölgesi bölge başkanı Alparslan Uçar ile Batman ASKON şube başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu, bölgede bulunan Siirt ve Şırnak şubelerini ziyaret ederek, bir dizi incelemelerde bulundu. Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Güneydoğu Anadolu bölgesi bölge başkanı Alparslan Uçar, daha önce […]

Bölgeye Çıkarma Yapan Askon Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu
Bölgeye Çıkarma Yapan Askon Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu
Haber Merkezi
  • 28 Eylül 2023 04:50
  • 15 Nisan 2024 09:00

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel merkezi yürütme kurulu üyesi aynı zamanda Güneydoğu Anadolu bölgesi bölge başkanı Alparslan Uçar ile Batman ASKON şube başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu, bölgede bulunan Siirt ve Şırnak şubelerini ziyaret ederek, bir dizi incelemelerde bulundu.

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Güneydoğu Anadolu bölgesi bölge başkanı Alparslan Uçar, daha önce sık sık yaptığı bölge ziyaretlerine devam ediyor. Batman ASKON şube başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu, Bölge başkanı Alparslan Uçar’ı ziyareti boyunca yalnız bırakmadı. ASKON heyeti ilk ziyaretini  Siirt’e yaptı. ASKON Siirt şubesinin 1.Olağan kongresine katılım sağlayarak yönetime başarılar diledi.

Genel merkezi yürütme kurulu üyesi aynı zamanda Güneydoğu Anadolu bölgesi bölge başkanı Alparslan Uçar ile Batman ASKON şube başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu, Siirt ziyaretlerinin ardından Ülke ihracatının lokomotifi konumundaki Habur sınır kapısının bulunduğu Şırnak il’ine gitti. Bölgeye çıkarma yapan ASKON heyeti, ASKON Şırnak Şube başkanı ve yönetim kurulu ile birlikte Habur sınır kapısını ziyaret ederek işleyiş ve ihracat rakamları ile ticari araç geçişleri hakkında bilgi aldıktan sonra Silopi merkeze döndü.

Habur sınır kapısı ziyaretinin ardından Silopi’ye dönüş sağlayan heyet Bölgenin kanaat önderlerinden Haşim Haşimoğlu’nu evinde ziyaret etti. Ziyarette bölgenin sorun ve çözümleri hakkında istişarelerde bulunulduktan sonra Haşimoğlu’nun evinden ayrıldı.

ASKON Şırnak şube tarafından onurlarına verilen akşam yemeğinde Şırnak şube yönetim kurulu ile Genç ASKON Şırnak şube üyeleri bir araya gelerek tecrübelerini paylaşıp istişarelerde bulunuldu. Akşam yemek programına ASKON Şırnak Şube başkanı Mehmet Kesik, Medya ve Tanıtım başkanı aynı zamanda başkan yardımcısı Halil Azizoğlu ile başkan yardımcıları Cemil Denli ile Senar Başak’ın yanısıra Genç ASKON Şırnak Şube başkanı Hasan Caner ile yönetimi hazır bulundu.

Ziyaret sonrası memnuniyetlerini dile getiren ASKONGenel merkez yürütme kurulu üyesi aynı zamanda Güneydoğu Anadolu bölgesi bölge başkanı Alparslan Uçar ile Batman ASKON şube başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu, beraberindeki heyetle birlikte Silopi’den ayrıldı.