Reklam

Başverimli belediyesi çalışmalarını sürdürüyor

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar beldede yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başverimli beldesinde beledi ekiplerince yapılan alt ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. Yoğun mesai yapan belediye ekiplerini Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar sabah erken saatlerde denetledi. Belediye işçilerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Tatar yapılan işlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını istedi. […]

Başverimli belediyesi çalışmalarını sürdürüyor
Başverimli belediyesi çalışmalarını sürdürüyor
Haber Merkezi
  • 6 Ekim 2020 07:45
  • 29 Kasım 2021 10:57

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar beldede yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başverimli beldesinde beledi ekiplerince yapılan alt ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. Yoğun mesai yapan belediye ekiplerini Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar sabah erken saatlerde denetledi.

Belediye işçilerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Tatar yapılan işlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını istedi.

Buradaki incelemelerin ardından Özgen köyü yolunda yapılan çalışmaları yerinde gören Başkan Tatar, “belediye olarak halkımıza hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. İşlerin aksamadan biran önce bitirilmesi sürekli olarak denetimlerde bulunuyoruz. Allah’ın izni ile beldemiz çok daha büyük hizmetler ile tanışacak” dedi.

windows 10 education satın al