Reklam

Silopi Kaymakamı Cihat Koç sporcularla biraya geldi

Silopi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde kurulan Silopi Gücü Gençlik Spor Kulübünü ziyaret eden Kaymakam Cihat Koç sporcular ile biraya geldi. Silopi Gücü Gençlik Spor Kulübü tarafından yetiştirilen genç sporcular Silopi şehir stadyumunda sıkı bir antrenmandan geçiriliyor. Silopi Kaymakamı Cihat Koç sahada eğitim gören sporcuları ziyaret ederek penaltı vuruşu gerçekleştirdi. Kaymakam Koç, “Silopigücü Spor […]

Silopi Kaymakamı Cihat Koç sporcularla biraya geldi
Silopi Kaymakamı Cihat Koç sporcularla biraya geldi
Haber Merkezi
  • 24 Ağustos 2023 12:36

Silopi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde kurulan Silopi Gücü Gençlik Spor Kulübünü ziyaret eden Kaymakam Cihat Koç sporcular ile biraya geldi.

Silopi Gücü Gençlik Spor Kulübü tarafından yetiştirilen genç sporcular Silopi şehir stadyumunda sıkı bir antrenmandan geçiriliyor. Silopi Kaymakamı Cihat Koç sahada eğitim gören sporcuları ziyaret ederek penaltı vuruşu gerçekleştirdi. Kaymakam Koç, “Silopigücü Spor Kulübümüzün her yaş kategorisinde aktif hale getirdiğimiz futbol şubesinin antrenmanını ziyaret ettim. Şimdiden iki yüzün üzerinde olan sporcu sayımızla, halkımızın da desteğiyle bu yıl A takım düzeyinde şampiyon olarak Bölgesel Amatör lige çıkmayı hedefliyoruz” dedi.

Kaymakam Koç daha sonra futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.