SİLOPİ’DE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Silopi’de muhtarlar günü dolayısıyla Kaymakamlık bahçesinde çelenk sunma töreni yapıldı. Başverimli ve Görümlü Belediye Başkanları muhtarlar günü dolayısıyla bir açıklamada bulundu. Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen törene Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, AK Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu, Silopi ilçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bilen ve muhtarlar katıldı. Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, “İlçe Milli Eğitim […]

SİLOPİ’DE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI
SİLOPİ’DE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI
Haber Merkezi
  • 20 Ekim 2023 13:47
  • 3 Kasım 2023 13:49

Silopi’de muhtarlar günü dolayısıyla Kaymakamlık bahçesinde çelenk sunma töreni yapıldı. Başverimli ve Görümlü Belediye Başkanları muhtarlar günü dolayısıyla bir açıklamada bulundu.

Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen törene Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, AK Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu, Silopi ilçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bilen ve muhtarlar katıldı.

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, “İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Bilen, protokol üyelerimiz ve hemşerilerimiz ile birlikte 19 Ekim Muhtarlar Günü sebebiyle Silopi İlçe Kaymakamlığı bahçesinde Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk sunma törenine katıldık. Çelenk Sunma Töreninin ardından Devletimiz ile Milletimiz arasında önemli bir köprü görevi üstlenen muhtarlarımız ile bir araya gelerek hoş sohbetlerde bulunduk.

Milli iradenin temsilcileri olan ve vatandaşlarımıza hizmet etmek için işbirliği içerisinde çalıştığımız değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlar, görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu da Muhtarlar günü mesajı yayımlayarak günlerini kutladı. Tellioğlu mesajında, “Devletimiz ve milletimiz arasında köprü görevi üstlenen, devletin vatandaşa dokunan en sıcak eli ve vatandaş nezdindeki ilk kapısı olan değerli muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, millete hizmet yolunda hiçbir özveri ve fedakarlıktan kaçınmayan muhtarlarımıza görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.