SİLOPİ KAYMAKAMI VE İŞ İNSANLARINDAN SİLOPİ SPOR GÜCÜ’NE DESTEK

Kısa bir süre önce Silopi’de kurulan Silopi Spor Gücü Kulübü yöneticileri Silopili işadamları ile biraya geldi. Silopi Grand otelde yapılan yemekli programa Silopi Kaymakamı Cihat Koç, Ak Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu, Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Öner Akdan, Şırnak Gazeteciler ve Yazarlar Derneği […]

SİLOPİ KAYMAKAMI VE İŞ İNSANLARINDAN SİLOPİ SPOR GÜCÜ’NE DESTEK
SİLOPİ KAYMAKAMI VE İŞ İNSANLARINDAN SİLOPİ SPOR GÜCÜ’NE DESTEK
Haber Merkezi
  • Yayınlanma9 Ekim 2023 08:29

Kısa bir süre önce Silopi’de kurulan Silopi Spor Gücü Kulübü yöneticileri Silopili işadamları ile biraya geldi.

Silopi Grand otelde yapılan yemekli programa Silopi Kaymakamı Cihat Koç, Ak Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu, Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Öner Akdan, Şırnak Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Halil Azizoğlu, kulüp yöneticileri ve Silopili işadamları katıldı.

Düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Silopi ilçe Kaymakamı Cihat Koç Silopi’de çok yetenekli sporcuların olduğunu söyledi. Kaymakam Cihat Koç şunları söyledi: “Genç sporcuları herhangi bir kişinin yada kurumun inisiyatifine, insafına bırakmayız. Gençlerimiz çok yeteneklidir. Bizler ve sizler gerekli desteği sunarsak bu gençlerimizi ileride profesyonel olan takımlarda görebiliriz. Biz kaymakamlık olarak sonuna kadar her desteği vereceğiz. Ancak Silopili vatandaşlarımızın da bu takıma sahip çıkması gerekiyor. Özellikle iş insanlarımızdan destekler bekliyoruz. Yeni kurulan Silopi Spor Gücü Kulübü toplamda 1300 kayıtlı sporcusu bulunmaktadır. Bu sporcularımız için elimizden geleninin en iyisini yapmalıyız.”

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve aynı zamanda Silopi Spor Gücü Kulübü başkanı olan Öner Akdan ise Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde toplam 9 ayrı branşta 12 bine yakın kayıtlı öğrenci olduğunu ve bunların tamamına iyi bir gelecek sunmak için çalışma yürüttüklerini söyledi.